SVK
HU
GER
ENG
24.02.18, Sobota
Meniny má : Matej
 
:. AKTUALITY
 
obr
obr
[ o stránke ]
 

:. ANKETA .:
Páči sa Vám Múzeum rodu Forgách?
64%
36%
Spolu hlasovalo : 10911

:. PARTNERSKÁ OBEC .:

Dátum: 31. 07. 2015    Autor: Obecný úrad
ARMY RACE 2015
Miestna akčná skupina OZ ŽIBRICA sa projektom snaží zvýšiť aktívnu účasť nielen svojich obyvateľov na ochrane a udržiavaní svojho zdravia prostredníctvom pravidelných aktivít a správnej životosprávy. Zmena spôsobu uvažovania a prístupu k svojmu zdraviu je dlhodobý cieľ, ale veríme, že pozitívna atmosféra a dobrý príklad prekonania samého seba poskytne inšpiráciu a motiváciu ďalším nasledovníkom. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu pri organizovaní tohto celoslovenského podujatia s Občianskym združením na podporu onkológie NitraOnko.

ARMY RACE 2015 je nezvyčajný netypický vytrvalostný prekážkový beh v kopcovitom teréne s dĺžkou do 10 km. Podujatie budeme premiérovo organizovať v katastri našej členskej obce Jelenec, ktorá vzhľadom na rekreačnú kempingovú oblasť, okolité lesy, náučné chodníky, vodnú nádrž, kopcovitý terén, zrúcaninu hradu Gýmeš predstavuje neskutočne zaujímavý priestor pre realizáciu tohto podujatia. Na trati bude umiestnených približne 18 prekážok, rôznej náročnosti a z rôznych materiálov. Napríklad plánujeme drevené prekážky, vodné priekopy, kovové konštrukcie a pod.Súťažiaci budú prekážky prekonávať plazením, šplhaním, brodením, dvíhaním ťažkých predmetov a lozením, samozrejme v čo najkratšom čase. Ide o akciu, pri ktorej zistíš silu svojej vôle a fyzickú zdatnosť. Môžeš bežať individuálne alebo v tíme, ktorý ti je nápomocný v ťažkých situáciách.

Motivovanie ľudí pre pohyb ako taký považujeme za najdôležitejšie preventívne opatrenie proti zvyšujúcemu sa počtu civilizačných ochorení.
Potenciálni účastníci podujatia a široká verejnosť sú oslovovaní masívnou informačnopropagačnou kampaňouprostredníctvom všetkých verejne dostupných nástrojov (web, facebook, bilboardy, letáky, plagáty, týždenníky).Podujatie bude sprevádzať bohatý sprievodný program, ktorý bude pozostávať z hudobnej bubeníckej šou, trhov miestnych remeselníkov, občerstvenia a rôznych atrakcií pre deti a mládež. Vstup pre divákov je zdarma.Časť aktivít je podporená aj z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja.

Bližšie informácii o podujatí nájdeš aj na našom profile na facebooku alebo na našej web stránke http://www.armyrace.sk , naktorej sa môžeš oboznámiť s akciou. Ak chceš súťažiť, registrácia na web stránke je už spustená! Podrobnosti o prekážkach a trati zverejníme na našom webe začiatkom augusta.

Ostatné fotky

:. PREDPOVEĎ POČASIA .:
:. NAJČÍTANEJŠIE SPRÁVY .:
Pohár starostu obce 2017
Čítanosť:  3598
Šašo Fifo a priatelia - fotky
Čítanosť:  1892
Pohár starostu obce 2017 - fotky
Čítanosť:  1591
Zámery obce (28.6.2017)
Čítanosť:  1447
Pozvánka na zasadanie Obecného zastupiteľstva v Jelenci (23.6.2017)
Čítanosť:  1355

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu
Harmonogram sa otvorí kliknutím na tento odkaz:


Videá z Jelenca
Videa

Rekonštrukcia centrálnej casti obce Jelenec
Rekonstrukcia
Nevernet
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr
obr